BIg bag použitý 177x100x100cm N/ V antist. B-lock

Kvalitní antistatické vaky Big Bag, násypný a výsypný ventil. Vytříděné. Antistatická tkanina, zatahovací šňůrky B-lock.

ROZKLIKNĚTE PRO VELKÉ MNOŽSTEVNÍ SLEVY


Žádné hodnocení. Kód: 240010051135
Produkt již není v prodeji
BIg bag použitý 177x100x100cm N/ V antist. B-lock

ANTISTATICKÁ ÚPRAVA

Použitý vak ve výborném stavu s minimálním znečištěním. Tento vak má antistatickou úpravu tkaniny, vhodnou pro výbušné prostředí a suroviny. Konstrukce Q-bag = vnitřní vzpěry proti vyboulení. Tyto vaky jsou po naplnění velmi stabilní, drží tvar a díky většímu objemu jsou pro transport surovin ekonomicky výhodné. Na vrchu je rukáv násypky a ve dně je rukáv výsypky pro snadnou manipulaci s obsahem. Oba ventily jsou vybaveny zatahovacím systémem B-lock - není zapotřebí úvazků. Tyto Big Bagy byly pouze 1x použité. 

Vaky prodáváme již od 1ks, při odběru od 20ks získáte množstevní slevu. Pro množstevní slevy zadejte v košíku požadované množství. U větších odběrů nás prosím kontaktujte telefonicky 775330555 nebo pomocí formuláře v záložce Dotaz na produkt. 

Vrch - násypný ventil (rukáv) lze vyříznout
délka 50cm

Dnovýsypný ventil
délka 50cm50cm

Nosnost - minim.1000kg

Velkoobjemové vaky Big Bag najdou uplatnění při uskladnění nebo transportu jakéhokoliv odpadu nebo suroviny, na skladování obilí, cukru, mouky, hnojiv, chemikálií, plastových granulátů apod. Jsou výborným pomocníkem na stavbách a v domácnosti - na štěrk, dřevo a dřevní štěpku, listí, seno, trávu nebo jiný zahradní odpad. S vakem se velmi dobře manipuluje a minimální nosnost je 1.000kg.

100% recyklovatelnost
Velkoobjemové vaky Big Bag jsou vyrobeny ze 100% polypropylenové tkaniny. jejich používání nemá škodlivý vliv na životní prostředí. Použité vaky Big Bag mohou být skládkovány, spáleny, plně recyklovány nebo pokud nejsou mechanicky poškozené vykoupeny pro další použití.

Vaky Big bag, Big-bagy, Bigbag, žoky, pytle, vaky, velkoobjemové vaky, přepravní vaky, levné použité vaky, nové vaky big bag

Specifikace
Váha 10.1 kg
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
captchaZobrazit jiný kód
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.